FULL TIME / PRAHA

Obchodník PL

Ahoj! Jsme DiginatiON :)

V naší firmě se zabýváme online marketingem a digitální tvorbou a sídlíme v Praze. Jsme tým lidí zapálených do digitálních trendů a inovací. Naše firma se rychle rozvíjí a vymýšlíme nové projekty, díky kterým se posouváme vpřed! Na to, abychom se mohli úspěšně rozvíjet, potřebujeme posily..

Do našeho týmu hledáme posilu, šikovného obchodníka, který se nelekne žádné výzvy! Tvá práce by převážně spočívala v komunikaci se stávajícími i potenciálními klienty/zákazníky.

Důležité je upozornit, že klienti budou kontaktovat tebe (písemně) a pak budete komunikovat převážně po telefonu. Nebudeš tedy dělat nudný cold call!

Nemusíš být obchodní zástupce s několika letými zkušenostmi v obrovském korporátu. Důležité je, abys měl chuť na sobě pracovat, být přínosem pro firmu a pro team a samozřejmě abys neustále podporoval myšlenku kariérního a individuálního růstu.

 Nabízíme ti nadstandardní finanční ohodnocení, které je složeno z fixní složky mzdy a štědrých odměn za dosahování realistických cílů.

Co bys měl/a umět pro to, abychom tě vzali?

Tvá každodenní náplň práce:

Co Ti v Digination nabídneme?

A takhle to u nás chodí... Všichni si tykáme a všichni se také respektujeme. Slušnost, trpělivost a vlídné jednání u nás nejsou prázdné pojmy, ale hodnoty na kterých si zakládáme a které dodržujeme. Tuto pozici obsazujeme na hlavní pracovní poměr na pracovní smlouvu, případně přes IČO dle tvého uvážení. Co se platu týče, začínat budeš na 40.000,- no s bonusy za odvedenou práci budeš mít hravě i 70.000,- ! Zaujali jsme tě?

Pokud máš jakékoli dotazy, neváhej nás kontaktovat, už se na tebe těšíme!

Interested? Les us know!

Also, you should really check our benefits. Not many companies can offer such top-tier benefits to you as we do offer to our employees.

*and start your new career