Výkonná a respoznívna webstránka je základom úspešného predaja

Vytvoríme, alebo prerobíme Vašu webstránku tak, aby obsahovala všetky potrebné funkcionality, sledovacie kódy, profesionálne predajné texty a grafický dizajn, ktorý Vás odlíši. Výkon webstránky je pri investícii do digitálneho marketingu nevyhnutnosť.

Chcem konzultáciu

Vytvoríme Vám web alebo e-shop, ktorý so sebou prinesie zákazníkov


Naše weby a e-shopy tvorí tím zameraný na predajný potenciál. Grafický dizajnér je prítomný po celý čas tvorby a zabezpečuje atraktívny dizajn, ktorý Vás odlíši od konkurencie, no dizajn nie je prioritou. Na základe skúseností a dát, s ktorými pracujeme, tvoríme weby a e-shopy s optimalizovaným prostredím, profesionálnymi textami, ktoré potenciálnych zákazníkov zaujmú a funkciami, ktoré zabezpečia pohodlné prehliadanie a vykonávanie konverzií.

Pri spolupráci sa výkonnosť stránky zlepšuje vzhľadom na vykonávané zmeny, ktoré navrhujeme podľa diania na jednotlivých častiach webu. Sledujeme správanie návštevníkov, hľadáme chyby a prichádzame s ich riešením.

Čo sme dokázaliZadanie

Pre klienta Instaboost sme prišli s úplne novým konceptom, ktorého úlohou bolo zjednodušiť prehliadanie webstránky, automatizovať niektoré procesy súvisiace s prevádzkou webu a implementovať platobnú bránu, ktorá umožnila priamu objednávku služby.

Dizajn sme navrhovali vzhľadom na inovatívnosť samotnej služby, ktorú sa snažíme komunikovať.

Výsledok

Od spustenia novej verzie registrujeme dlhší čas strávený na stránke, plynulejší pohyb návštevníka a nárast vykonnaných konverzií – objednávok služby a vygenerovaných kontaktov.

Vďaka úspechom s novým webom sme sa pustili do českej verzie, ktorá taktiež od začiatku plní naše očakávania.

Zadanie

Pre klienta CHISTEE sme vzhľadom na úspešnú spoluprácu vytvorili efektívny a dizajnový internetový obchod, ktorý spĺňa všetky štandardy pôvodnej verzie, no je jemne prispôsobený na zahraničný trh.

Taktiež sme upravili niektoré sekcie, pri ktorých sme z dát vyčítali priestor na zlepšenie.

Výsledok

Úspešná expanzia klienta na zahraničný trh.

Zadanie

Pre klienta Million Roses sme počas spolupráce rozšírili službu o tvorbu nového e-shopu. Idea bola spraviť e-shop s novým dizajnom, ktorý bude slúžiť ako osvieženie, naznačí inováciu a splní všetky potrebné atribúty výkonného e-shopu. Vzhľadom na dáta, ktoré sme vyčítali z pôvodného e-shopu sme zistili, že musíme prísť s efektívnejšou formou objednávky.

Navrhli sme dizajn, zadefinovali funkcie a pustili sa do práce.

Výsledok

Nová verzia so sebou priniesla plynulejší pohyb zákazníka na webstránke, nižšiu mieru okamžitých odchodov a viac konverzií pri remarketingových kampaniach - v porovnaní s pôvodnou verziou.Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?