FACEBOOK/ INSTAGRAM REKLAMNÉ KAMPANE

Viac ako 2 milióny ľudí na Slovensku využíva Facebook každý mesiac! Naozaj chcete prísť o možnosť predstaviť svoje produkty a služby tak veľkému publiku?

viac o službe

LANDING PAGE OPTIMALIZÁCIA

Naše „landing page“ stránky sú zhotovené tímom ľudí, ktorí sa venujú zvyšovaniu potenciálu predaja produktu alebo služby. Netvoria ich web "špecialisti", ktorých jediným cieľom je spraviť iba peknú a štýlovú webstránku. MY sa sústredíme na predaj!

viac o službe

MESSENGER MARKETING

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, kde a ako komunikovať s potenciálnym zákazníkom tak, aby to bolo pre neho čo najprirodzenejšie? Messenger je najvyužívanejšia komunikačná platforma, ktorej počet aktívnych užívateľov sa neustále zvyšuje.

viac o službe

PPC MARKETING/ GOOGLE ADS

PPC reklamné kampane sú najrýchlejším spôsobom záskavania cenných kontaktov alebo predaja produktov. Má to však háčik. Vzhľadom na vysokú rivalitu o prvé pozície vo vyhľadávaní, je cena za klik často krát vysoká, a preto ja väčšina kampaní stratová. Zastaralé agentúry sa pri PPC marketingu sústredia iba na samotnú kampaň a predbiehajú sa v cenovom boji o kľúčové slová. MY to robíme inak.

viac o službe

WEB STRÁNKY / E-SHOPY

Premeníme Vašu webstránku na marketingové monštrum, ktoré bude potenciálnych zákazníkov premienať na šťastných a platiacich zákazníkov.

viac o službe

Spolupracovali sme

Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?