Reklamy pre tých najhladnejších

PPC alebo Pay-Per-Click reklamy sú kampane, ktoré sa zobrazujú v rozhraní prehliadača ako Google. Sú cielené na potenciálnych zákazníkov, ktorí si pojem týkajúci sa vášho produktu alebo služby, vyhľadajú priamo vo vyhľadávači. Vďaka nim môžu vaše predaje stúpať exponenciálne.

CHCEM PPC REKLAMU
Vaša reklama
Vaša reklama sa zobrazí pred výsledkami konkurencie
Reklama niekoho iného
Toto je reklama Vašej konkurencie
Reklama niekoho iného
Toto je reklama Vašej konkurencie
Organický výsledok
Toto je bežný neplatený výsledok vyhľadávania
Organický výsledok
Toto je bežný neplatený výsledok vyhľadávania

Platíte za tých, ktorí Vás hľadajú


PPC reklamy vo vyhľadávači Google majú niekoľko výhod, a samozrejme, aj negatívnu stránku, ktorú však berieme viac ako výzvu. Nevýhoda je, že Google je na Slovensku najčastejšou voľbou pre online kampaň, čiže je viac než pravdepodobné, že budeme musieť bojovať s množstvom konkurentov a ich reklamami. Bojovať sa ale oplatí. Pri tomto type reklamy totiž platíte za kliknutie potenciálneho zákaznika na reklamu, ktorá ho presmeruje na webstránku. Neplatíte za jej zobrazovanie, ale priamo za akciu, ktorú chcete, aby zákazník vykonal.

Príklad


Pre klienta v oblasti zdravia a krásy sme vytvorili PPC kampaň na Google, ktorá má za úlohu cieliť na ľudí, ktorí prostredníctvom prehliadača hľadajú konkrétny typ produktu.Textová reklama zameraná na predaj unikátnej kozmetiky sa teda zobrazuje užívateľom, ktorí vyhľadávajú pojmy spojené s klientovým produktom.

Prečo investovať do PPC kampaní?


Kampane tohto druhu sú nesmierne efektívne a dostávajú Vás do kontaktu s potenciálnymi zákazníkmi, ktorí sú pripravení na kúpu. Možno práve vo vašej oblasti je konkurencia tak malá, že sa stanete lídrom v prostredí vyhľadávača takmer hneď. Tam, kde je konkurencie viac, sa dá stale pracovať na lepších výsledkoch. Tieto kampane sú vo všeobecnosti vhodnou súčasťou marketingovej stratégie pre takmer akýkoľvek sektor.Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?