BEZPLATNÁ ANALÝZA A NÁVRH MARKETINGOVEJ STRATÉGIE V HODNOTE 300€

Získajte analýzu a strategický report v hodnote 300,-€ teraz úplne zadarmo! Vypracujeme pre Vás report, ktorý Vám pomôže znásobiť Vaše predaje a zvýšiť počet konverzií. Získate prehľad o našich stratégiách a postrehoch, vďaka ktorým našim klientom pomáhame s efektívnejším marketingom na sociálnych sieťach a so samotným rastom ich spoločností.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ste na kroku zo 16

Ponúkate produkt alebo službu?

Aký typ marketingu aktuálne využívate? Pokiaľ je to relevantné, zvoľte viac možností.Čo je momentálne najväčšou prekážkou v tom, aby ste dosiahli svoje ciele?V ktorej z nasledujúcich možností vidíte najväčší potenciál na zlepšenie Vášho marketingu v najbližších 3 mesiacoch?Zadefinujte cieľovú skupinu, ktorú chcete osloviť.Kto je silným konkurentom vo Vašej oblasti?Koľko percent z potenciálnych zákazníkov aktuálne premieňate na reálnych?

Koľko potenciálnych zákazníkov by ste chceli získať v priebehu mesiaca?

Aký je Váš aktuálny mesačný obrat?
Ktorá z možností vystihuje Vašu situáciu najlepšie?

Akú priemernú hodnotu má pre Vás zákazník z dlhodobého hľadiska (life time value)?

Aký rozpočet by ste si boli schopný vyhradiť na marketing každý mesiac?

Ako veľmi by ste sa chceli stať našim klientom?

malý záujem
veľký záujem

Fantastické! Podľa uvedených informácií Vám dokážeme DRAMATICKY zvýšiť predaje a akcelerovať rast Vášho biznisu! Teraz stačí už len vyplniť údaje nižšieChcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?