Získajte desiatky až stovky poteciálnych klientov

Viac ako 2 milióny ľudí na Slovensku využíva Facebook každý mesiac! Naozaj chcete prísť o možnosť predstaviť svoje produkty a služby tak veľkému publiku?

Mám záujem

Ako postupovať ďalej?01

Vyplňte formulár na získanie bezplatného analytického reportu. Navrhneme priestor na zlepšenie v aktuálnych marketingových aktivitách. Vypracujeme pre Vás z návrhov PDF analytický report.

02

Dohodneme si konzultáciu - s obchodným zástupcom - a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ budete mať o spoluprácu záujem, vysvetlíme Vám, ako bude prebiehať a nastavíme podmienky. Pokiaľ sa do spolupráce z akýchkoľvek dôvodov nepustíme, budete mať aspoň analytický report, v ktorom budú návrhy na zlepšenie.

03

Po dohodnutí podmienok spolupráce vytvoríme marketingovú stratégiu, ktorá prinesie želané výsledky a pustíme sa do práce. Každý mesiac obdržíte podrobný report s dosiahnutými hodnotami.

Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?