Medicals Cosmetics

Autorita medicínskej kozmetiky

Výsledky práce7 426

Kliknutia na odkaz

213 695

Dosah kampane

1 254 477

Počet impresií

26,28

ROAS

7,61€

Cena za jeden nákup

80 570€

Hodnota nákupovNadštandardné výsledky nám umožnili rýchlejší postup v plánoch a s klientom aktuálne expandujeme na zahraničný trh.

Ukážka kampaní


“Netušili sme, čo pre nás expanzia do online sveta môže znamenať.”

Pred spoluprácou s Digination sme pôsobili len v offline sektore. Netušili sme, čo pre nás expanzia do online sveta môže znamenať. Digination nás však presvedčili a ukázali, čo sa dá robiť vo svete online marketingu. Aktuálne nam zastrešujú komplexné marketingové aktivity, ktoré zahŕňajú správu a tvorbu reklamných kampaní, správu sociálnych sietí, tvorbu obsahu a Messenger marketing. Výsledky boli doteraz skvelé a tešíme sa na spoločnú expanziu do celého sveta!

Sisa Minarovičová
Majteľka Medicals Cosmetics

Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu

Zadanie klienta

Zvýšenie predaja a budovanie brandu

  • šíriť povedomie o značke (branding marketing)
  • zvýšiť predajnosť prostredníctvom Facebook a Instagram marketingu (výkonnostný marketing)
  • nastaviť komunikačnú stratégiuPostup a stratégia

  • Na základe zozbieraných informácií a stanovených cieľov vypracoval tím z reklamného oddelenia plán/stratégiu, ktorá mimochodom počas prvého mesiaca priniesla výsledky presahujúce všetky očakávania (niekoľko násobne).
  • Klientovi sme začali spravovať aj obsah na sociálnych sieťach, nakoľko sme ho potrebovali ako súčasť stratégie


Ako sme sa dostali k výsledkom?01
Analýza a návrh stratégie
Začiatok spolupráce bol výrazne zameraný na prácu s dátami, ktoré firma nazbierala z predošlých aktivít. Interne sme si v tíme nastavili realistické ciele, ktoré sme odvodili na základe získaných dát a navrhnutý postup sme odprezentovali klientovi.
02
Spustenie reklamných kampaní
Po vytvorení reklamných kampaní pre každú platformu, definovaní detailných nastavení cielenia/objektívov a grafických úpravách materiálov, sme spustili experimentálne kampane, ktoré boli na začiatku spolupráce základom testovania.
03
PPC kampane
V priebehu prvých týždňov sme do stratégie zapájali aj pred-pripravené kampane v rozhraní prehliadača. Spusteniu predchádzal dôkladný prieskum kľúčových slov a konkurentov.


O klientovi

Medicals Cosmetics je jednou z najuznávanejších značiek medicínskej kozmetiky na celom svete. V ich ponuke je možné nájsť stovky produktov, ktoré sú unikátom na trhu a nie sú porovnateľné s konkurenčnými produktmi. Primárne sa značka sústredí na výrobu a distribúciu produktov Hydropeptide a Soskin, dodávajúc rôzne séra, krémy, peelingy a ostatné. Vďaka nim sú možné klinické výsledky a neoceniteľná skúsenosť.

Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?