Fitworld

Najväčšie ženské fitness centrum v Bratislave

Výsledky práce96 773

Dosah

523 222

Impresie

2 512

Kliknutia

548

Messenger konverzácie

5,14€

Cena za konverzáciu

47

Nový klientiUkážka kampaní“Oceňujem najmä výbornú a promptnú komunikáciu”

Velmi pozitivna skusenost, ocenujem najma vybornu a promptnu komunikaciu a trpezlivost aj s "klientom neznalcom". Agentura sa nam stara o marketing na jednom nasom eshope od oktobra 2019, pricom lepsie vysledky, najma za vianocne obdobie sme si zelat nemohli, len lutujem, ze sme to tvrdohlavo predchadzajuce roky robili samy a prisli tak o xy objednavok a brzdili sa vo vyvoji.

Alexandra Bočková
Majteľka Fitworld.sk

Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu

Zadanie klienta  • prezentovať menej známe cvičebné metódy
  • zefektívniť komunikáciu na sociálnych sieťach


Postup a stratégia

  • zanalyzovali sme, ako sa cvičebné techniky komunikovali pred spoluprácou a zistili sme, kde je priestor na zlepšenie
  • spustili sme výkonnostné a brandingové kampane na Facebook a Instagram
  • navrhli sme spôsob, ako komunikovať a predávať cez nový kanál (Messenger)


Ako sme sa dostali k výsledkom?01
Analýza a návrh stratégie
Analýza nám ukázala, v čom boli nedostatky alebo chyby pri komunikovaní s cieľovou skupinou. Zaznamenali sme, v ktorých prípadoch bola služba komunikovaná nedostatočne, a v ktorých naopak neobsahovala dostatok informácií. Nastavili sme novú komunikáciu, ktorá spĺňala predpoklady.
02
Reklamné kampane
Po analýze sme vykonali potrebné zmeny a spustili nové reklamné kampane, ktoré už po prvom mesiaci značili úspech. Na služby sme registrovali stále lepšie ohlasy, no potrebovali sme vytvoriť nový kanál, ktorý by nám umožnil komunikovať informatívnym a náučným spôsobom.
03
Messenger marketing
V stratégii pre tohto klienta sme zvolili popri bežných aktivitách aj vybudovanie nového komunikačného a predajného kanálu prostredníctvom platformy Messenger.

V prvej fáze sme vytvorili chatbota, ktorý slúžil ako sprostredkovateľ základných informácií o spoločnosti a jej službách. Taktiež slúži na budovanie databázy v Messengeri a segmentovanie publika. V druhej fáze sme využili hromadné správy s možnosťou segmentácie (Broadcasting), vďaka ktorým sme vygenerovali desiatky objednávok na vopred zvolenú službu.O klientovi

Spoločnosť Fitworld je najväčšie ženské tréningové centrum v Bratislave. Toto centrum a jeho certifikované trénerky úspešne pomohli tisíckam žien, ktoré spoločne tvoria jednu silnú komunitu a na tréningy sa vracajú s úsmevom na perách. Medzi klientkami Fitworld by ste nepochybne našli aj niekoľko zvučných slovenských mien. Trénerky sa v tomto centre zameriavajú na špeciálne efektívne tréningové metódy a zdravý životný štýl, čím svojim klientkám prinášajú maximálne výsledky za minimum času.

Chcete s nami spolupracovať?

Radi Vás pozveme na osobné stretnutie pri šálke horúcej kávy a preberieme možnosti spolupráce. Pokiaľ nie ste z Bratislavy alebo Prahy, môžeme si dohodnúť aj konferenčný hovor. Dohodnite si konzultáciu na hello@digination.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 940 656 003


Chcem konzultáciu
Zatvoriť ×

Kedy by ste si želali konzultáciu s naším špecialistom?